Ochrana budov proti holubům

ptaci clanek

Ochrana proti holubům

Před vlastní montáží zábranových systémů provádíme bezplatnou prohlídku objektu, návrh nejůčinnějšího a finančně efektivního řešení.dále pak vlastní zaměření exponovaných ploch a cenový rozpis.Používané zábranové systémy naší firmou jsou výhradně od osvědčeného výrobce KRAUPNER s.r.o, Praha

Síťový systém proti holubům

site clanekSkládá se ze samotné sítě a pružného ocelového rámu. Rám tvoří ocelové kotvy, které jsou upevněny do zdi po obvodu chráněné plochy pomocí hmoždinek, a kterými je protaženo ocelové lanko o průměru 2 mm napnuté pomocí napínacího šroubu. K takto vytvořenému rámu, který je schopen kopírovat obvod libovolné plochy, se připne hliníkovými sponkami síť pomocí speciálních kleští.

Sítě jsou diskrétní a ze země téměř nepostřehnutelné. Jsou vyráběny z UV stabilního polyethylenu, polyamydu nebo nylonu a pro maximální diskrétnost v několika barevných odstínech. Životnost sítí se pohybuje od 6 do 10 let.Materiál kotvících prvků může být z pozinkované oceli, z nerezové oceli nebo jiných nerezavějících materiálů.

Zabezpečení balkónů a otevřených ploch proti holubům

Žádost o cenovou nabídku zde.

 

 

  Hrotový systém proti holubům

clanek ptaci 2Hrotový systém má maximální počet hrotů v pásku 40 ks a maximální účinná šíře jedné řady systému je 300mm standartní rozteč hrotů je 40 mm. Díky těmto parametrům patří mezi nejhustší systémy s největší účinnou šíří na světě.

Při výrobě jsou použity kvalitní materiály. Základní pásek je vyroben ze značkového UV stabilního polykarbonátu (MAKROLON) a hroty ze značkové švédské nerezové pružinové oceli s pevností cca 1950 MPa a průměrem 1,3 mm. Kvalitu použitých materiálů potvrzuje dlouhodobá odolnost proti UV záření, pásek nežloutne, nerozpadá se a hroty zůstávají rovné.

 Instalace se provádí na čistý a suchý povrch pomocí kvalitního neutrálního transparentního tmelu jako je SILIRUB 2, AQUAFIX atd., nebo na dřevěný povrch pomocí hřebíků. Pro ošetření kratších ploch, nebo ploch konkávně zakřivených je možné základní pásek v zářezech na jeho spodní straně snadno nalámat na jednotlivé segmenty.

Zabezpečení střech a parapetů proti holubům

Volejte na tel:  +420 608 732 725